Žatec
Planá nad Lužnicí
Námestovo
Trenčín
Bratislava
Pápa

PROČ YFAI

Společnost Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je globálním lídrem v oblasti automobilových interiérů. V současnosti zaměstnává více než 33 000 lidí v 20 zemích po celém světě. Ti navrhují, vyvíjejí a vyrábí interiérové komponenty pro všechny automobilky. Společně jsme předefinovali, jak lidé oddychují a tráví čas ve svých vozidlech.
Začněte také budovat svoji budoucnost a přidejte se k našemu týmu na Slovensku, v Čechách nebo v Maďarsku.

Více informací
Kariérní dráhy
Ať už se chcete profesně směřovat do technické oblasti nebo hledáte uplatnění v řízení lidí nebo týmů, nabízíme tu pravou profesní dráhu.
Komplexní rozvoj zaměstnanců
Nabízíme osobní rozvoj a rozvoj vůdcovských kvalit na všech úrovních společnosti. Naše funkční akademie zajišťuje Váš rozvoj v jakémkoli oboru, který se rozhodnete zvládnout.
Integrované řízení talentů
Věnujeme velkou pozornost neustálému přezkoumávání našich talentů a identifikování těch, kteří mají velký potenciál. Identifikujeme klíčové přispěvatele, odborníky na zdroje a nástupce managementu. Podporujeme naše talenty, trénujeme je a rozvíjíme je, aby dosáhli svých kariérních cílů. Odměňujeme ty, kteří splní nebo předčí naše očekávání.
Týmově orientovaná kultura a samostatnost zaměstnanců
Věříme v zodpovědnost a podporujeme pravomoci našich zaměstnanců, včetně samostatného rozhodování v oblasti plnění stanovených cílů. Máme od sebe velká očekávání a spoléháme na naše kolegy, že nás podpoří.

TOP NABÍDKA

Vyberte si z 3 top pracovních nabídek pro střední Evropu a pojďte pracovat pro jedničku v oblasti automobilových interiérů.
Pokud jste mezi nabízenými pozicemi nenašli tu, která Vás zajímá, klikněte níže a prohlédněte si kompletní nabídku pracovních míst ve společnosti Yanfeng.

PTP Scanning and Processing Junior Accountant 50% US time, 1 year Contract (Ref. No.: 20211946) Slovenská republika
Plat :
Místo: Bratislava / Slovenská republika
Typ pracovního poměru: full-time
Operátor/ka výroby v automotive | Planá nad Lužnicí Česká republika
Místo: Planá nad Lužnicí / Česká republika
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

PRACOVNÍ AGENT

Mějte neustále přehled o našich pracovních nabídkách a nenechte si ujít žádnou příležitost. Přihlaste sa na týdenní odběr e-mailem nebo si nechte posílat SMS s nejnovějšími pracovními nabídkami.

Chci dostávat nabídky

NOVINKY

Přečtěte si, co je u nás nového, rozhovory se zajímavými lidmi z firmy a jiné novinky.