page-banner

Chcete nastartovat svou kariéru?

Yanfeng Automotive Interior Systems s.r.o.

INŽENÝR KVALITY

Chcete posunout Vaši kariéru vpřed? V Plané nad Lužnicí hledáme lidi, kteří se zajímají o nové projekty a chtějí spolu s námi tvořit nejen produkty pro prémiového zákazníka (Daimler), ale také procesy a postupy v novém závodu. V Yanfeng Automotive Interiors tvoříme budoucnost našeho odvětví. Jen si představte, čeho bychom mohli spolu dosáhnout. Pokud chcete také otevřít dveře do automobilových interiérů zítřka, dejte nám o sobě vědět již dnes.

Společnost Yanfeng Automotive Interiors je předním světovým dodavatelem přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzol. Společnost s centrálou v Šanghaji má kolem 100 výrobních a technických center v 17 zemích a zaměstnává více než 29 600 lidí po celém světě. Společnost Yanfeng Automotive Interiors je společným podnikem Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd a společnosti Johnson Controls, globálního multioborového průmyslového podniku.

Náplň práce

- uvedení produktu do sériové výroby ve spolupráci s advanced týmem

- adaptace a/nebo tvorba kompletní dokumentace (control plan, FMEA, inspekční standardy atp)

- koordinace kvalitářských aktivit - s interní laboratoří, na výrobě, s týmy kvality (technici a inspektoři)

- příprava vzorků pro zákazníka (schvalování barvy, rozměrů, PPAPy)

- customer representative - komunikace se zákazníkem

- po startu sériové výroby řešení reklamací, zlepšování výrobních procesů a redukce nákladů na nekvalitu

- návrh a provádění auditů (LPA, procesní audity, produktové audity)

- reporting kvalitativních ukazatelů

Co by měl kandidát mít nebo znát?

- relevantní praxi v oblasti kvality ve výrobním závodě, ideálně automotive, plasty, bezpečnostní a pohledové díly, interiérové díly

- chuť vytvořit best-in-class postupy, chuť růst spolu s firmou

- znalost kvalitářských nástrojů a postupů (PPAP, PFMEA, CP, 8D, MSA, VDA normy, ISO TS/IATF 16949, Ishikawa, 5why, Pareto analýza, případně advanced nástroje pro Six sigma, problem solving atp)

- zkušenost s komunikací se zákazníky (ideálně Daimler, případně německé automobilky)

- jazykovou výbavu (AJ, NJ) - alespoň jeden z jazyků na komunikativní úrovni

- schopnost předávat znalosti a zkušenosti ostatním (školení inspektorů, operátorů atp)

- schopnost komunikovat v českém jazyce

Nabízíme

· zázemí silné a rostoucí mezinárodní společnosti

· práce s moderními technologiemi pro výrobu automobilových interiérů

· efektivní systém školení a rozvoje

· pracovní smlouvu na dobu neurčitou

· 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona

· dotované závodní stravování

· pružná pracovní doba

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Planá nad Lužnicí
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Kontaktní osoba: Pavla Nemcová
Top