page-banner

Chcete nastartovat svou kariéru?

Yanfeng Automotive Interior Systems s.r.o.

Inspektor kvality

Náplň práce

Provádí uvolnění výroby dle platných kontrolních standardů.

Provádí vstupní kontrolu nakupovaných dílů dle platných kontrolních standardů.

Provádí kontrolu kvality výroby.

Zodpovídá za provádění záznamů o uvolnění výroby dle platných kontrolních standardů.

Spolupracuje na provádění požadovaných testů v laboratoři.

Spolupracuje na provádění MSA, měření pro statistické vyhodnocování.

Hlásí a definuje nalezené neshody ve výrobním procesu.

Zodpovídá za čistotu a pořádek na jemu svěřeném úseku.

Aktivně spolupracuje na řešení problémů na jemu svěřeném úseku.

Provádí všechna nezbytná a požadovaná měření a požadované testy v laboratoři.

Provádí měření na přístrojích v laboratoři dle Laboratory Scope.

Zodpovídá za zpracování výsledků měření dle zadaných požadavků.

Stanoveným postupem předává informace na další směnu.

Provádí R+R analýzy.

Provádí výrobkové audity a audity procesu.

Zodpovídá za dodržování interních pravidel stanovených v laboratoři.

Zodpovídá za dodržování 5S na jemu svěřeném pracovišti.

Zpracovává dokumenty a reporty.

Provádí analýzy a navrhuje nápravná opatření.

Informuje zadavatele měření o výsledcích.

Požadavky

SOU, vyučen v oboru techniky

zkušenosti s kvalitou v automotive

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Planá nad Lužnicí
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Kontaktní osoba: Pavla Nemcová
Top