page-banner

Chcete nastartovat svou kariéru?

Yanfeng Automotive Interior Systems s.r.o.

Seřizovač

Chcete posunout Vaši kariéru vpřed? V Yanfeng Automotive Interiors tvoříme budoucnost našeho odvětví. Jen si představte, čeho bychom mohli spolu dosáhnout. Pokud chcete také otevřít dveře do automobilových interiérů zítřka, dejte nám o sobě vědět již dnes.

V roce 2011 jsme začali s výrobou interiérových komponentů a dnes náš Yanfeng Automotive Interiors závod v Žatci s více než 40 000 metry čtverečnými vyrábí dveřní panely, přístrojové panely a schránky u spolujezdce pro klíčové OEM zákazníky. V závodu pracuje více než 1 600 zaměstnanců. Celý výrobní proces od vstřikování plastů po just-in-sequence (JIS) výrobu splňuje nejvyšší standardy výrobního procesu a kvality, abychom zabezpečili úplnou spokojenost našich zákazníků.

Náplň práce

* Provádí výměny a základní údržbu forem dle výrobního plánu
* Kontroluje parametry stroje
* Vyplňuje a podepisuje dokumentaci – kontrolní list parametrů, kontrola jeřábu, záznam výměny forem
* Zodpovídá za kvalitu výrobku nastavením stroje v rámci tolerancí daných kontrolním listem parametrů
* Hlásí a definuje zásahy na strojích a formách údržbě
* Zodpovídá za dodržování všech předepsaných postupů, technických specifikací pro stroje, výrobek a činnosti
* Informuje nadřízeného pokud není možné postupy a specifikace dodržet a vyčká dalšího rozhodnutí
* Zodpovídá za čistotu a pořádek na jemu svěřeném úseku a aktivně spolupracuje na řešení problémů

Požadujeme

* SOU, nejlépe technického směru
* Praxe na obdobné pozici - výhodou
* Pečlivost, samostatnost
* Manuální zručnost, schopnost práce pod tlakem
* Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

* Zázemí silné a rostoucí mezinárodní firmy
* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* Dobré platové ohodnocení
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na autobusovou dopravu, dětský tábor apod.
* Poukázky na volnočasové aktivity, stravenky, závodní stravování
* Možnost odborného a karierního růstu
* Firemní akce a spoustu dalšího

Místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Nástup: ihned, nebo dle dohody

Těšíme se na Vaše reakce a životopisy.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Bitozeves
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Kontaktní osoba: Personální Oddělení
Top