page-banner

Chcete nastartovat svou kariéru?

Yanfeng Automotive Interior Systems s.r.o.

Operátor výstupní kontroly

V Yanfeng Automotive Interiors tvoříme budoucnost našeho odvětví. Jen si představte, čeho bychom mohli spolu dosáhnout. Pokud chcete také otevřít dveře do automobilových interiérů zítřka, dejte nám o sobě vědět již dnes.

V roce 2011 jsme začali s výrobou interiérových komponentů a dnes náš Yanfeng Automotive Interiors závod v Žatci s více než 40 000 metry čtverečnými vyrábí dveřní panely, přístrojové panely a schránky u spolujezdce pro klíčové OEM zákazníky. V závodu pracuje více než 1 600 zaměstnanců. Celý výrobní proces od vstřikování plastů po just-in-sequence (JIS) výrobu splňuje nejvyšší standardy výrobního procesu a kvality, abychom zabezpečili úplnou spokojenost našich zákazníků.

Náplň práce:

- Zabezpečení výstupní kontroly výrobků
- Provádění denních kontrol ve výrobě
- Vizuální kontrola, zodpovědnost za kvalitu výroby
- Označování finálních výrobků podle požadavků zákazníka
- Spolupráce s ostatními odděleními – kvalita, výroba

Požadavky:

- SŠ – výuční list
- Praxe v oboru - výhodou
- Manuální zručnost
- Zodpovědnost, pečlivost
- Smysl pro detail, samostatnost
- Dobrý zdravotní stav, čistý tretní rejstřík

- OCHOTA PRACOVAT VE SMĚNNÉM PROVOZU
- VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Benefity:

- 25 dní dovolené
- Příplatky za přesčasy nad rámec ZP až 3.000,-
- Bonus za doporučení kandidáta až 13.000,-
- Příspěvek na dětský tábor 1.000,-
- Stravenky v hodnotě 70,-/den
- Příspěvek na firemní dopravu 50%
- Motivační bonus za trvání pracovního poměru až 1.500,-
- Příspěvek na volnočasové aktivity 1.000,-
- Závodní jídelnu
- Odpočinkové centrum ve výrobě
- Speciální telefonní tarify
- Sportovní akce
- Možnost kariérního růstu na všech úrovních
- Zaškolení na pracovní pozici
- Firemní časopis a Facebook
- Férové jednání
- Příjemné zázemí a kolektiv

Místo výkonu práce: Triangl zóna Žatec

Datum nástupu: Ihned nebo si na Vás počkáme

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Bitozeves
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Kontaktní osoba: Personální Oddělení
Top