page-banner

Chcete nastartovat svou kariéru?

Yanfeng Automotive Interior Systems s.r.o.

! Operátoři výroby - Nadstandardní platové podmínky !

V roce 2011 jsme začali s výrobou interiérových komponentů a dnes náš Yanfeng Automotive Interiors závod v Žatci s více než 40 000 metry čtverečnými vyrábí dveřní panely, přístrojové panely a schránky u spolujezdce pro klíčové OEM zákazníky. V závodu pracuje více než 1 600 zaměstnanců. Celý výrobní proces od vstřikování plastů po just-in-sequence (JIS) výrobu splňuje nejvyšší standardy výrobního procesu a kvality, abychom zabezpečili úplnou spokojenost našich zákazníků.

Náplň práce

! Nabízíme operátorské pozice vhodné pro muže i ženy !

* Montážní práce ( dveřní panely )
* Obsluha automatizovaných strojů
* Zásobování linky

Požadujeme

* Spolehlivost, zodpovědnost
* Ochotu učit se nové věci
* Manuální zručnost
* Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

* ! nástupní základní plat ve výši 15.000,- Kč + pohyblivou složku až 9.900,- Kč !
* Motivační bonus za dobu trvání pracovního poměru (1.000,- Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 11 měsíců a 1.500,- Kč měsíčně nad 24 měsíců)
* 25 dní dovolené
* Příplatky za přesčasy nad rámec ZP až 3.000,-
* Bonus za doporučení kandidáta až 13.000,-
* Příspěvek na dětský tábor 1.000,-
* Stravenky v hodnotě 70,-/den
* Příspěvek na firemní dopravu 50%
* Motivační bonus za trvání pracovního poměru až 1.500,-
* Příspěvek na volnočasové aktivity 1.000,-
* Závodní jídelnu
* Odpočinkové centrum ve výrobě
* Speciální telefonní tarify
* Sportovní akce
* Možnost kariérního růstu na všech úrovních
* Zaškolení na pracovní pozici
* Firemní časopis a Facebook
* Férové jednání
* Příjemné zázemí a kolektiv

Místo pracoviště: průmyslová zóna Triangle
Nástup: ihned, nebo dle dohody

Svozová autobusová doprava ze směrů: Most, Louny, Chomutov, Jirkov, Žatec, Klášterec nad Ohří, Kadaň

Práce v nepřetržitém provozu (čtyřsměnný 12-ti hodinové směny: 2 dny ranní, 2 dny noční a 4 dny volno; případně třísměnný 8-mi hodinové směny: od pondělí do pátku, týden ranní, týden odpolední, týden noční a víkendy volno)

Těšíme se na Vaše reakce a životopisy.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Bitozeves
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Kontaktní osoba: Personální Oddělení
Top