page-banner

Chcete nastartovat svou kariéru?

Yanfeng Automotive Interior Systems s.r.o.

Industrial Engineer

V Yanfeng Automotive Interiors tvoříme budoucnost našeho odvětví. Jen si představte, čeho bychom mohli spolu dosáhnout. Pokud chcete také otevřít dveře do automobilových interiérů zítřka, dejte nám o sobě vědět již dnes.
V roce 2011 jsme začali s výrobou interiérových komponentů a dnes náš Yanfeng Automotive Interiors závod v Žatci s více než 40 000 metry čtverečnými vyrábí dveřní panely, přístrojové panely a schránky u spolujezdce pro klíčové OEM zákazníky. V závodu pracuje více než 1 600 zaměstnanců. Celý výrobní proces od vstřikování plastů po just-in-sequence (JIS) výrobu splňuje nejvyšší standardy výrobního procesu a kvality, abychom zabezpečili úplnou spokojenost našich zákazníků.

Náplň práce:

- příprava specifikace nových výrobních zařízení

- jednání s dodavateli

- instalace nových výrobních zařízení

- automatizace procesů výroby a materiálových toků

- účast na projektech neustálého zlepšování

Požadavky:

- technické vzdělání

- AJ na komunikativní úrovni

- min. 1 rok praxe ve výrobním procesu

- zájem o PLC, robotiku, stroje

- samostatnost, kreativita, komunikativnost

Benefity:

- 25 dní dovolené
- příplatky za přesčasy nad rámec ZP až 3.000,-
- bonus za doporučení kandidáta až 13.000,-
- příspěvek na dětský tábor 1.000,-
- stravenky v hodnotě 70,-/den
- motivační bonus za trvání pracovního poměru až 1.500,-
- příspěvek na volnočasové aktivity 1.000,-
- závodní jídelnu

Místo pracoviště: Triangl zóna Žatec

Nástup: Ihned nebo dohodou

CustomerCategory

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Chomutov
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Kontaktní osoba: Aleš Zajíc
Top