page-banner

Chcete nastartovat svou kariéru?

Yanfeng Automotive Interior Systems s.r.o.

Technik údržby forem / Formař

Chcete posunout Vaši kariéru vpřed? V Yanfeng Automotive Interiors tvoříme budoucnost našeho odvětví. Jen si představte, čeho bychom mohli spolu dosáhnout. Pokud chcete také otevřít dveře do automobilových interiérů zítřka, dejte nám o sobě vědět již dnes.

V roce 2011 jsme začali s výrobou interiérových komponentů a dnes náš Yanfeng Automotive Interiors závod v Žatci s více než 40 000 metry čtverečnými vyrábí dveřní panely, přístrojové panely a schránky u spolujezdce pro klíčové OEM zákazníky. V závodu pracuje více než 1 600 zaměstnanců. Celý výrobní proces od vstřikování plastů po just-in-sequence (JIS) výrobu splňuje nejvyšší standardy výrobního procesu a kvality, abychom zabezpečili úplnou spokojenost našich zákazníků.

Náplň práce

* Soustružení, frézování a broušení na příslušném strojním zařízení
* Opravy hydraulických systémů forem
* Navařování ploch a hran především systémem WIG/TIG
* Ruční opracování tvarových ploch a hran
* Provádění preventivní a reaktivní údržby forem (vstřikovacích nástrojů)

Požadujeme

* SOU, nejlépe technického, strojního směru
* Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
* Svařečský průkaz (WIG/TIG - výhodou)
* Znalost systému horkých vtoků
* Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

* Zázemí silné a rostoucí mezinárodní firmy
* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* Dobré platové ohodnocení
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na autobusovou dopravu, dětský tábor apod.
* Poukázky na volnočasové aktivity, stravenky, závodní stravování
* Možnost odborného a karierního růstu
* Firemní akce a spoustu dalšího

Místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Nástup: ihned, nebo dle dohody

Těšíme se na Vaše reakce a životopisy.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Bitozeves
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Kontaktní osoba: Personální Oddělení
Top