page-banner

Chcete nastartovat svou kariéru?

Yanfeng Automotive Interior Systems s.r.o.

Manažer kvality

Naší vizí společnosti je přispět k lepší bezpečnosti vozidel našich zákazníků. Proto každý den vyrábíme tisíce dílů s nejvyšší kvalitou. Chcete vést tento tým zodpovědných kolegů, kteří každý den vytváří naše hodnoty kvality? Je to jen na Vás.

Náplň práce

Zodpovědnost za systém kvality společnosti, řízení a zlepšování systému kvality
Vedení oddělení kvality, rozvoj a motivace svěřeného týmu
Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
Komunikace se zákazníky a dodavateli při řešení problémů
Spolupráce při nápravných opatření a jejich realizace
Zodpovědnost za interní a externí audity...

Požadujeme

Dobrou profesní praxi na obdobné pozici v prostředí výrobní společnosti ( automobilový průmysl )
Aktivní znalost AJ ( znalost NJ je výhodou )
Schopnost dobře vést, koordinovat a motivovat svůj tým
Schopnost analytického řešení problémů, technické, logické myšlení, týmový přístup
Výborná znalost norem a nástrojů kvality používaných v automotive
Zkušenosti s dodavatelskou a zákaznickou kvalitu, budováním sytému kvality, certifikací a audity
Zkušenost s náběhy nových projektů / produktů, znalost procesů PPAP, FMEA a jejich aplikace v nových projektech
Schopnost efektivně pracovat pod tlakem
Spolehlivost, loajalitu

Nabízíme

Zázemí silné mezinárodní výrobní společnosti
Odpovídající platové ohodnocení
Služební vůz
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
25 dní dovolené
Pružnou pracovní dobu
Závodní stravování
Podporu profesního rozvoje
Odborná školení

Lokalita: průmyslová zóna Triangle
Nástup: ihned, nebo dle dohody

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Bitozeves
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Kontaktní osoba: Aleš Zajíc
Top