Trainee

Trainee

Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o.

Miesto výkonu práce: Slovenská republika, Námestovo
Typ pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pozícii

Pracovná pozícia je určená pre absolventov technických škôl (so zameraním na kvalitu alebo engineering), ktorí nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu.
Zaškolenie bude prebiehať na vybranom oddelení našej spoločnosti, kde uchádzač nadobudne skúsenosti a znalosti potrebné k pochopeniu jednotlivých procesov.
Po úspešnom absolvovaní zaškolenia sú otvorené ďalšie možnosti v našej spoločnosti.

Požadované vzdelanie

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Požiadavky na zamestnanca

znalosť anglického jazyka

technické myslenie

ochota učiť sa a pracovať na sebe

Zadávateľ

Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je globálnym lídrom v oblasti automobilových interiérov. Spoločnosť YFAI predefinovala, ako ľudia oddychujú a ako sa hrajú v interiéroch svojich vozidiel v súčasnej dobe. Spoločnosť, so sídlom v Šanghaji, má 113 výrobných závodov a technických stredísk v 18 krajinách a zamestnáva viac ako 55 000 ľudí po celom svete. Navrhujú, vyvíjajú a vyrábajú interiérové komponenty pre všetky automobilky. Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors bola založená v roku 2015 a je spoločným podnikom spoločnosti Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd., stopercentnou dcérskou spoločnosťou spoločnosti Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO), skupiny výrobcov komponentov SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a spoločnosti Adient, medzinárodného lídra v oblasti automobilových sedadiel. Viac informácií nájdete na stránke www.YFAI.com.

Simona Bugajová, Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o.

latest positions